W czym jesteśmy świetni

Chcielibyśmy przedstawić Ci zakres naszych usług i to dlaczego powinieneś wybrać naszą kancelarię. Wiemy jak wykorzystać twój kapitał intelektualny i chronić Cię przed nieuczciwymi działaniami rynkowymi. Jesteśmy po to by pomóc ci zarządzać wiedzą w twojej firmie i uzupełniać twoje kompetencje.

Profesjonalizm

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy międzynarodowe i Polskie biznesy i wymagania formalne. Pomożemy Twojemu biznesowi w codziennych zmaganiach.

Nowe technologie

Współdzielimy zainteresowanie naszych klientów w zakresie nowych technologii. Chcemy współtowrzyć innowację na skalę światową.

Pasja

Wierzymy w misję naszych usług. Wspomagamy Twój biznes z pasji. Chcemy być twoim komfortem i bezpieczeństwem.

Dostosowanie

Dla każdego biznesu i zadania dostosowujemy się. Mimo przetartych i sprawdzonych szlaków, chętnie podejmujemy wyzwania.

 

Nasza oferta obejmuje:

Rejestrację wynalazków, znaków towarowych, wzorów przemysłowych

Przeprowadzimy cię przez cały proces opracowania dokumentacji i rejestracji przed Urzędem Patentowym przy zgłoszeniu wynalazków, znaków towarowych, wzorów użytkowych i przemysłowych. Działamy zarówno w kraju jak i całej Europie. Tam gdzie nie możemy Cię reprezentować pomożemy znaleźć sprawdzonego pełnomocnika.

Doradztwo prawne i optymalizacja podatkowa w zakresie własności intelektualnej

Opracowujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie własności intelektualnej dla optymalizacji twoich procesów biznesowych. Doradzamy oraz przygotowujemy opinie we wszystkich sprawach dotyczących własności intelektualnej. Przygotujemy oraz doradzimy przy zawieraniu przez Ciebie wszelkich umów, gdy kupujesz, sprzedajesz prawa lub chcesz je licencjonować.

Wyceny wartości niematerialnych

Wykonujemy wyceny patentów, know-how, znaków towarowych oraz innych wartości niematerialnych na potrzeby start up-ów, transakcji handlowych, przekształceń kapitałowych lub procesu komercjalizacji.

Reprezentacja w sprawach spornych

Jako kancelaria prawno-patentowa możemy Cię reprezentować we wszystkich sprawach dotyczący Twoich praw własności intelektualnej. W sprawach spornych przed Urzędem Patentowym, Urzędem Harmonizacji Rynku Wewnętrznego oraz w sprawach cywilnych oraz karnych przed sądami powszechnymi.

180+

Zgłoszonych rozwiązań technicznych

800+

Zgłoszonych znaków towarowych

20+

Wykonanych wycen

250+

Klientów

Nasz zespół

Łukasz Korga

Mgr prawa Adwokat, Rzecznik Patentowy

15 lat doświadczenia w doradztwie prawnym inwestycyjnym i w zakresie własności intelektualnej

Leokadia Korga

Mgr inż. chemii Rzecznik Patentowy, Europejski Rzecznik Patentowy

37 lat doświadczenia w usługach rzecznika patentowego

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością się z Tobą spotkamy i opowiemy więcej, jak nasza kancelaria może pomóc Tobie i Twojemu przedsiębiorstwu.

Dane adresowe

  Nazwa:

  IPcon Kancelaria Prawno-Patentowa Łukasz Korga

  Adres:

  41-506 Chorzów, ul. Stefana Batorego 48 lok 406

  Tel / Fax:

  +48 32 247 21 19